tanie loty do Barcelony
TANIE LOTY DO BARCELONY
Bilety lotnicze do Barcelony. Tanie loty.
 
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna

Zwiedzanie Barcelony

Barcelona rozkochuje w sobie turystów z całego świata. Jest niezwykle klimatycznym miejscem. Mimo wielkomiejskiego zgiełku, ma niesamowicie przytulny charakter, przepełniony urokliwymi akcentami przepięknej architektury, życiem ekscentrycznych artystów, małymi uliczkami, kawiarenkami i uśmiechniętymi mieszkańcami.

Jadąc do Barcelony, należy przewidzieć przynajmniej 3-4 dni na zwiedzanie. Nie sposób zobaczyć całego miasta szybciej. Zbyt dużo kryje w sobie uroków i tajemnic, które bezwzględnie trzeba poznać. Barcelona swój nieodparty urok zawdzięcza także połączeniu nowoczesności, rozwoju i wolności – przeplatających się z zamkniętą już historią, widoczną niemal na każdym kroku.

Wszystkich atrakcji Barcelony nie sposób wymienić. Wśród najpiękniejszych, warto wspomnieć o pięknej, turystycznej alei La Rambla, łączącej Plaça de Catalunya z portem – to tu znajdziemy najwięcej barów, restauracji i ogródków letnich, oferujących smaczną kawę i specjalność regionalnej kuchni – świeże owoce morza. Zdecydowanie trzeba zatrzymać się tam na kilka chwil i spróbować specjałów, które miejscowe restauracje oferują turystom. Przechadzając się uliczkami Barcelony, zajrzyjmy także do La Boqueria – zabytkowej hali targowej, pamiętającej XIX wiek. Jednym z najpiękniejszych i najbardziej liczących się teatrów operowych Europy, a już na pewno Hiszpanii jest Gran Teatre del Liceu – nie pomijajmy go w czasie naszych spacerów. Miłośnicy sztuki, nie mogą nie zobaczyć dzieł Gaudiego. Znanym na całym świecie jest Sagrada Familia, cudowny kościół, którego budowa trwa wciąż od 1882 roku. Nie sposób słowami oddać piękna tego dzieła, to trzeba zobaczyć na własne oczy. Innym, zaprojektowanym przez mistrza Gaudiego budynkiem, jest Palacio Güell. Absolutnie nie można pominąć Park Güell, piękne miasto - ogród, w którym również możemy zobaczyć ślady projektów Gaudiego, w połączeniu z Eusebim Güell. W wyniku tej współpracy powstał ogród, pełen cudownych stworów baśniowych i mitologicznych, w tym miejscu możemy poczuć się, jak w zupełnie innym, nierzeczywistym świecie.

Miasto oferuje także bardzo bogatą ofertę muzeów i galerii, między innymi niesamowite Muzeum Picassa. Ogromne wrażenie zrobi na nas także Dzielnica Gotycka (gdzie zobaczyć możemy ślady starożytnych murów obronnych miasta), pełna cudownej, zabytkowej architektury.

Zwróćmy także uwagę na Camp Nou, największy europejski stadion piłkarski, zbudowany w latach ’50, znany wszystkim fanom piłki nożnej. W tym samym miejscu mieści się największe muzeum tego sportu - Museu del Futbol Club Barcelona.

Zwiedzając Barcelonę(loty z niemiec: Billige Flüge), trzeba mieć w dłoni aparat fotograficzny praktycznie przez cały czas. Miasto zachwyca co krok zapierającymi dech w piersiach budowlami, których nie zobaczymy nigdzie indziej na świecie. Wywołuje to refleksję, zadumę i spokój, którym turyści cieszą się za dnia, aby wieczorem móc cieszyć się nocnymi rozrywkami i rozkoszować barwnym życiem miasta do białego rana.

Tanie loty do Barcelony
najniższe ceny biletów lotniczych